Hakkımızda

Image
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

STS Grup Kimya inşaat ve mobilya sektorünün ihtiyacı olan; kimyasal ve metal ürünlerini üretmek ve pazarlamak üzere İstanbul’da kurulmuştur. Firmamızın tescilli markası olan INTERBOND adı altında Hızlı Yapıştırıcı, Siyanoakrilat Yapıştırıcı, Poliüretan deniz tutkalı, D3 PVAc Şeffaf Ahşap İskelet Tutkalı, Sıvı civi (Poliüretan montaj yapıştırıcı), Silikon, Silikonize Akrilik Mastik, Poliüretan Montaj Kopüğü ve Tamir Macunu ürünlerinin üretimini yapmaktadır. Uretiminin büyük kısmını ihrac etmektedir. Geniş dağıtım ve pazarlama ağı sayesinde ürünlerini müşterilerine sorunsuz ve kolay bir şekilde ulaştırmaktadır. Sektorün ihtiyacları doğrultusunda yatırımlarımız devam etmekte olup hedefimiz dünya pazarlarında kalitemizle sağlam bir yer edinmektir.Misyonumuz 

INTERBOND markasını Türkiye'de ve Yurtdışında uluslararası markalarla rekabet eden konuma gelmek ve ülkemize katma değer katarak hep birlikte büyüme sağlamayı hedeflemekteyiz.


Vizyonumuz 

Kullanıcılarımızın hayatlarını kolaylaştırmak için üstün kalitede ürünler ortaya çıkarmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.


Kalite Politikamız 

20 senelik deneyimimizle odak noktamız her zaman müşteri memnuniyetini sağlamaktır.  Amacımız müşterilerimizin taleplerine doğru karşılık vermek ve onların ihtiyaçlarını en kısa sürede gerçekleştirmektir.  20 sene önce yola işimizi en iyi yapan olmak için çıkmıştık. Bugün geldiğimiz noktada dürüst ticaretimizle 500'den fazla  satış noktamızla Dünya'nın ve Türkiye'nin dört bir yanında hizmet vermekteyiz. İşte bu sebeple her zaman STS Kimya .00

Yıllık Deneyim

00

Ülke İhracat

00

Çesit Ürün

00

Satış Noktası

Neden Biz ?

Neden Biz ?

20 Yıllık Deneyim

Yapı Kimyasallarında 20 yılı aşkın süredir sahibi olduğumuz deneyimi ve tecrübeyi müşterilerimizin faydasına sunuyoruz.

Neden Biz ?

Kaliteli hizmet

Yapılan üretimlerde deneyimli kadromuz tüm titizliğiyle çalışıyor ve sektördeki müşterilerimiz için yüksek kalitede ürünler üretiyoruz.

Neden Biz ?

Düşük Maliyetler

Yaptığımız tüm çalışmalarda , maliyetleri müşterilerimizin faydası yönünde optimize ediyor ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz.

Neden Biz ?
Neden Biz ?

Tek Noktadan Hizmet

Müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm hizmetleri tek noktadan sağlayarak yasanabilecek problemleri ortadan kaldırıyoruz.

Neden Biz ?

Yüksek Güvenlik

Ürünlerimizin taşınması hususuna büyük önem veriyor ve sağlıklı taşınmaları için özmal araçlarımızla 81 il'e sevkiyatını gerçekleştiriyoruz.

Neden Biz ?

Uzman Kadro

Öncelikli hedefimiz yüksek verimlilik. Tüm çalışma sistemimizi bu hedefe ulaşma doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.